Sosyal Medya:

Aysu Yapı İnsan Kaynakları

Aysu Yapı olarak, halen bizimle çalışan ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımız sahip oldukları güncel çağdaş bilgilerle donanımlı, dinamik ve yaratıcı özelliklerini dikkate alarak geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini arttırıcı eğitim fırsatları ve imkanları yaratmak ilk ve temel yaklaşımımızdır.
Aysu Yapı İnsan Kaynakları stratejimiz; faaliyet gösterilen yapı sektöründe herkesin çalışmak istediği bir şirket olmaktır.
Tüm çalışanların fikir ve düşüncelerini ifade etmeleri için yenilikçi uygulamalar ve platformlar hayata geçirir, çalışanlarımızı dinleyerek onları anlamaya çalışırız.

Adil, şeffaf ve rekabetçi ücret yönetimi politikamızı toplam nakit yaklaşımını baz alarak tasarlarız.

Belirlenen şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışan personelimizin verimli çalışmalarını teminen kariyer fırsatını kendilerine sağlamak adına Topluluk Şirketlerimiz’de doğan fırsatları önce kendileri ile paylaşarak endirek olarak kariyer gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.
Tarafsız ve eşit fırsat anlayışıyla yapılan kariyer yönetimi ile şirketimizin uzun vadeli hedeflerini belirleme ve geliştirme imkanlarını yaratarak, çalışan bireylerin de kendini gerçekleştirme ihtiyacını karşılayarak, kişinin motivasyonuna önemli bir katkıda bulunmaktayız.
Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine yatırım yaparak, şirketimizin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli entellektüel ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanuna istinaden CV’lerin maille gönderilmemesini ve tüm başvuruların ik@aysuyapi.com.tr mail adresi üzerinden yapılmasını rica ederiz.